Czyszczenie suchym lodem – koszty

Mój kumpel i jego standardowo – super pomysły. Serio często się czuję jakbym miał własnego Karola Krawczyka. On ma niby same super pomysły, z których oczywiście niewiele wychodzi.

A ja to jestem taki Tadzio Norek, który łyka to – bo ma nadzieję, że może tym razem pomysł na biznes jest faktycznie fajny.

Aktualnie Wojtas kupił jakąś maszynę i mówi, że hitem będzie czyszczenie suchym lodem. Sam on dobrze jeszcze nie wie co by tym czyścić można – choć z tego co widziałem zastosowanie jest naprawdę spore (patrz -> Tadzio już się jara). Czyszczenie grafiti (zlecenia od spółdzielni?), sprzątanie po pożarach czy ogólne prace w przemyśle spożywczym.

No sam nie wiem, ale brzmi to nieźle i oczywiście chcę wejść w ten biznes.

I tu pojawia się prośba do was – może coś wiecie na ten temat, doradźcie czy w ogóle warto się w to pchać czy zapowiada się kolejny wtopiony biznes z chybionym pomysłem.

3 myśli nt. „Czyszczenie suchym lodem – koszty

  1. Czysczenie suchym lodem jest już praktykowane od wielu wielu lat. I jest świetne!! Polecam i uważam, że jeśli w Twoim regionie nie ma takiej usługi to korzystaj, bo na pewno będziesz miał wielu klientów.

  2. Ale możecie napisać coś więcej o co chodzi z tym suchym lodem? Jak można co czyścić suchym lodem – proszę o wyjasnienia.

  3. Ja tez bym się z chęcią o tym dowiedziała więcej. Suchy lód? Co to ma jakies właśniecowisći sprzątające? dezynfekujące? Ja słyszałam o ozonowaniu, to to samo?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *