Czyszczenie suchym lodem – koszty

Mój kumpel i jego standardowo – super pomysły. Serio często się czuję jakbym miał własnego Karola Krawczyka. On ma niby same super pomysły, z których oczywiście niewiele wychodzi.

A ja to jestem taki Tadzio Norek, który łyka to – bo ma nadzieję, że może tym razem pomysł na biznes jest faktycznie fajny.

Aktualnie Wojtas kupił jakąś maszynę i mówi, że hitem będzie czyszczenie suchym lodem. Sam on dobrze jeszcze nie wie co by tym czyścić można – choć z tego co widziałem zastosowanie jest naprawdę spore (patrz -> Tadzio już się jara). Czyszczenie grafiti (zlecenia od spółdzielni?), sprzątanie po pożarach czy ogólne prace w przemyśle spożywczym.

No sam nie wiem, ale brzmi to nieźle i oczywiście chcę wejść w ten biznes.

I tu pojawia się prośba do was – może coś wiecie na ten temat, doradźcie czy w ogóle warto się w to pchać czy zapowiada się kolejny wtopiony biznes z chybionym pomysłem.

Jedna myśl nt. „Czyszczenie suchym lodem – koszty

  1. Czysczenie suchym lodem jest już praktykowane od wielu wielu lat. I jest świetne!! Polecam i uważam, że jeśli w Twoim regionie nie ma takiej usługi to korzystaj, bo na pewno będziesz miał wielu klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *